how to develop own website

DIVE ACADEMY BODRUM

BODRUM SUALTI VE DOĞA SPORLARI MERKEZİ
MUHTEŞEM BİR DENEYİM YAŞAMAYA HAZIRMISINIZ?


17 yıllık deneyimle 2015 yılında kurulan Dive Academy Bodrum, Halikarnas İskelesinde bağlı 50 kişilik Berk D. teknesi ile ilk dalışını yapacak kişilerden, deneyimli dalış guruplarına kadar herkese üst düzey hizmet vermek için sizleri bekliyor. Kaliteli hijyenik ekipmanları, deneyimli eğitmen kadrosu ve güleyüzlü personeli ile Bodrum tatilinizde farklılık yaratacak... 

Bodruma gelipte dalmamak olmaz!
Artık Dalışı denemenizin zamanı geldi! Şimdi su altının büyüleyici dünyasını keşfetmenin, yeni dostlar edinmenin ve hayatınıza renk katacak yeni bir hobiye kavuşmanın tam zamanı. Dalış yapmanın zannettiğinizden çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Yeni bir heyecan yaşamaya hazır olun ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın! 


Mobirise

Su altında yapacağınız bu ilk yolculuğun tadını tam olarak çıkarabilmeniz için %100 güvenebileceğiniz bir rehbere ihtiyacınız olacak. Dive Academy'nin tecrübeli Eğitmen ve Dive Master'ları sizi bilmeniz gereken herşeyi öğretecekler ve bu eşşiz deneyimin her adımında birebir yanınızda olacaklar. Onların gözetiminde, su altındaki ilk maceranızı güvenli ve konforlu bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm bilgi ve becerileri öğrenecek ve kullanacağınız Scuba ekipmanını yakından tanıyacaksınız. 

Mobirise

EKİBİMİZ

Tolga DOKUMACI


Dalış hayatıyla 1989 yılındaki ilk deneyimiyle tanışmış olan M. Tolga Dokumacı, 1991 yılında amatör dalıcılıkla derin mavi serüvenine başlayarak, 9 yıl boyunca dalış hayatına hobi olarak devam etmiştir.
Hayatının merkezine su altındaki büyülü dünyayı koyan Tolga Dokumacı, mavi ve derinlik tutkusunun tetiklemesiyle, 2000 yılında hobisini kariyer haline dönüştürerek; eğitmenlik yolunda profesyonel adımlarla yürümeye başlamıştır.
17 yıllık eğitmenlik kariyeri boyunca Dalaman, Fethiye, Elazığ, Kalkan, Eskişehir gibi bölgelerde farklı eğitim merkezlerinde 500’den fazla dalıcı
yetiştirmiş, 8000 in üzerinde kayıtlı dalış yapmıştır.
SSI PADI ve TSSF/ CMAS tan 50 in üzerinde profesyonellik
sertifikasına sahiptir.
Tolga Dokumacı Önderliğinde Dive Academy Bodrum; su
altının büyülü dünyasını deneyimlemek isteyenlere, derin
sulardaki 25 yıllık tecrübesini harmanlayarak dalıcılara ve dalıcı adaylarına hizmet vermektedir.

Mobirise

Necati Murat ÖZSAYGIN


TSSF 1 Yıldız Eğitmen
PADI Open Water Instructor

Mobirise

Erhan KASIM


TSSF 1 Yıldız Eğitmen
PADI Dive Master


Mobirise

Emrah Ufuk TURHAN


Dive Academy Bodrum ailesinde 3 yıldız dalıcı ve Dalış Lideri olarak hizmet vermektedir.

Mobirise
Mobirise

Dive Academy Bodrum Dalış Merkezleri Derneği Üyesidir.

İletişim

Tel: +90 533 511 31 27 / +90 543 258 90 58
Adres: Kumbahçe, İskele Cd., 48400 Bodrum/Muğla 

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ